Seminář: 5 Prvků - Dřevo

Cyklus přeměny 5ti prvků - Dřevo

Jedná se o Cyklus zážitkových semináří 5ti prvků na sobě navazující.

V semináři si projdete svou myslí a tělem a zažijete svou energii dřeva ve Vás. Prvek dřeva reprezentuje jarní energii, energii růstu, kreativity, je to počátek Vašeho vývoje. Vychází z temného prvku zimy a přechází do energie zrození a mohutného rozvoje tělesně i duševně.

Pojďme si společně rozebrat nebeské anděli v nich sídlící - 3 Huny, jenž jsou naší kreativitou a vizemi. Pojďme si rozebrat společně naše stresy, emoce a energie zatěžující tento prvek, osvobodit ho a pomoci vyrůst semínka zrození z prvku VODY.

Lektor: Martin Dolejš

Součástí semináře je:

  1. Teorie 5ti prvků - Dřevo po tělesné i psychologické stránce

  2. Projití si meditací prvků dřeva

  3. Cvičení Qi-gongu prvku dřeva

  4. Cvičení Nei-gongu - cvičení vnitřního úsměvu

Přineste si sebou přezůvky, věci na psaní a dobrou náladu. Kdo chce i věci na převlečení, ve kterých s ebude cítit pohodlně a bude se Vám v nich i dobře cvičit.

Sraz je u nás před prostorem Ordinace od 9:30 a začínáme v 10:00 s pauzami na svačinu a kolem 13:00 s pauzou na oběd. Přinesete-li si svůj vlastní oběd můžeme udělat malý raut třeba společný. Je to na Vás.

Počet účastníků max. 6

Cena: 1.300,- Kč

Prosím nejen o zapsání zde jako účastník, ale prosím i o zaslání mailu, že přijdete a zaplatit nevratnou zálohu aspoň týden předem: 500,- Kč a doplacení na místě.

Informace ohledně Bankovního spojení zde:

Mail na lektora Martin Dolejš na případné dotazy zde:

Případné dotazy zodpovím na výše uvedeném mailu nebo na FB stránkách u dané události.